Jak przetrwać

Wpisy

 • poniedziałek, 18 lutego 2019
  • Kredyt gotówkowy w wysokości 30.000,00 złotych na okres 84 miesięcy.

   Sprawdzimy kredyt gotówkowy iGotówka w Banku BGŻ BNP Paribas, pożyczkę gotówkową w Banku Millennium oraz pożyczkę ekspresową na dowolny cel w Banku Pekao, na konkretnej kwocie zobowiązania równej 30 000 złotych na okres spłaty wynoszący 84 miesiące. Kredytobiorca, który wybierze BNP Kredyt gotówkowy – iGotówka w Banku BGŻ BNP Paribas będzie wpłacał do banku raty miesięczne po 436,82 złotych. Tutaj całkowity koszt kredytu będzie w wysokości 9.662,87 złotych, z czego całkowita kwota spłacanych odsetek będzie równa 6.692,87 złotych. Oprocentowanie nominalne kredytu wynosi w skali roku 5,90%, zaś rzeczywiste jest równe 9,50% w skali roku. Prowizja dla banku stanowi 9,90% kwoty pożyczki. Tutaj możemy pożyczyć od 1.000 do 30.000 złotych na okres kredytowania od 6 do 84 miesięcy włącznie. Do skorzystania z oferty konieczne będzie założenie w banku rachunku osobistego.

   Kredytobiorca, który wybierze pożyczkę gotówkową w Banku Millennium, będzie wpłacał do banku raty miesięczne 467,44 złotych. Kredyt na kwotę 30 000 złotych z okresem spłaty 84 miesiące będzie go kosztował 12.261,71 złotych, z czego z tytułu odsetek spłaci łącznie 9.264,71 złotych. Kredyt oprocentowany jest na 7,99% w skali roku, a Roczna Rzeczywista Stopa Oprocentowania ma wartość 11,93% w skali roku. Prowizja dla banku równa jest 9,99% pożyczonej kwoty. Można tutaj pożyczyć od 1 000 złotych do 150 000 złotych, na okres spłaty od 6 do 108 złotych. Kredytobiorca nie musi zakładać w banku konta, aby wziąć kredyt, ale musi dostarczyć oświadczenie o zarobkach, dlatego odwiedź przy-kasie.pl i znajdź najlepszą ofertę dla siebie.

   Wybierając pożyczkę ekspresową na dowolny cel w Banku Pekao przyjdzie nam wpłacać do banku raty miesięczne po 497,88 złotych. Całkowity koszt tego zobowiązania będzie w wysokości 13.318,96 złotych, z czego całkowita suma spłacanych odsetek będzie w wysokości 11.821,96 złotych. Oprocentowanie nominalne kredytu równe jest 9,99% zaś rzeczywiste 12,28%. Obydwa oprocentowania podawane są w skali roku. Prowizja dla banku stanowi 4,99% kwoty pożyczki. Jest to kredyt gotówkowy z maksymalna kwotą pożyczki do 200 000 złotych i z maksymalnym okresem kredytowania do 96 miesięcy. Kredytobiorca nie musi zakładać w banku rachunku osobistego, ani dostarczać oświadczenie o dochodach.

   Szczegóły wpisu

   Komentarze:
   (0)
   Tagi:
   brak
   Autor(ka):
   jakprzetrwac
   Czas publikacji:
   poniedziałek, 18 lutego 2019 11:03
 • wtorek, 18 grudnia 2018
  • Czy pożyczka to na pewno dobry pomysł?

   Osoby o złych ratingach kredytowych są często najbardziej potrzebującymi dodatkowych pieniędzy. Może być jednak trudno znaleźć pożyczkodawcę, który będzie skłonny pożyczyć ci pieniądze, gdy masz złą historię kredytową. Pożyczki gotówkowe są jedną z opcji dla kredytobiorców, którzy potrzebują szybkiej gotówki podczas odbudowy kredytu, ale nie zawsze są one odpowiednim rozwiązaniem problemu związanego z pieniędzmi. W wielu przypadkach pożyczki gotówkowe mogą się namnażać, a ty możesz zostać uwięziony w cyklu długów, z których trudno się wydostać. Kredytobiorcy muszą bardzo ostrożnie podchodzić do takiej pożyczki i mając pełną wiedzę na temat warunków pożyczki i podjąć decyzję z pomocą 17bankow.com.

   Zanim zdecydujesz się zaakceptować warunki pożyczki, poważnie rozważ inne możliwości. [ Osoby o złych kredytach będą miały trudności ze znalezieniem korzystnej stopy procentowej, ale kredytodawcy wypłaty wyrównują to ryzyko, pobierając wyjątkowo wysokie odsetki. Inne opcje pozyskania gotówki obejmują:

   • sprzedaż nieruchomości,

   • znalezienie dodatkowych źródeł dochodu ,

   • zaciągnięcie tradycyjnej pożyczki.

   Jeśli potrzebujesz stosunkowo niewielkiej kwoty, aby spłacić rachunek, zastanów się nad zapytaniem znajomych i rodziny, czy możesz pożyczyć od nich, zamiast zwracać się do oficjalnej pożyczki. Traktuj pożyczkę od przyjaciela lub członka rodziny tak samo poważnie, jak pożyczkę od instytucji finansowej, i dokumentuj ją w pełni. Powinieneś również skontaktować się ze swoją lokalną kasą kredytową. Banki rzadko udzielają pożyczek w małych kwotach lub osobom o złych historiach kredytowych, ale unie kredytowe są często bardziej przychylne i udzielają pożyczek po niższych stawkach niż pożyczkodawcy.

   Nie korzystaj z pożyczki, chyba że nie masz absolutnie żadnej innej opcji i masz pewność, że możesz spłacić pożyczkę na czas. Taki kredyt gotówkowy to zazwyczaj niewielka pożyczka (zwykle od 300 do 1000 zł), którą można spłacić w pierwszym dniu wypłaty, który zwykle wynosi dwa tygodnie lub miesiąc po zaciągnięciu pożyczki.

   Rozpoznaj problemy, które mogą się pojawić.

   Istnieje wiele problemów, które mogą się pojawić, jeśli zwrócisz się do pożyczkodawców, którzy zapłacą za swoje rachunki. Ponieważ pożyczki są krótkoterminowe i stosunkowo szybkie i łatwe do zdobycia, ludzie często kończą zaciąganie niewielkich pożyczek regularnie, częściowo w celu pokrycia kosztów poprzedniej pożyczki. Ten cykl długu może przyciągnąć ludzi do pożyczek o wysokich kosztach i zwiększyć zadłużenie. Pamiętaj też, że możesz uzyskać bezpłatne porady dotyczące długów i pieniędzy, które pomogą Ci zaplanować Twoje finanse i uniknąć tej sytuacji.

   Szczegóły wpisu

   Komentarze:
   (0)
   Tagi:
   Kategoria:
   Autor(ka):
   jakprzetrwac
   Czas publikacji:
   wtorek, 18 grudnia 2018 14:02
 • środa, 17 października 2018
  • Lokata – nie bójmy się jej!

   Banki, niestety, przeważnie kojarzymy z kredytami lub kontem. Choć częstotliwość zakładania lokat bankowych przez Polaków rośnie, to wciąż mogłoby być lepiej. Ten sposób oszczędzania pozwala bowiem nie tylko odłożyć pieniądze, ale i nieco zarobić na własnym kapitale. Nawet gdyby miałoby to być kilkaset złotych - czy nie warto? Oczywiście, że warto! W czasach, gdy wszyscy grożą kryzysem, który ma nas lada chwila dopaść, nie powinniśmy pogardzać najmniejszym choćby dodatkowym zastrzykiem gotówki. Lokata bankowa to instrument bankowy, który pozwala nam nieco zarobić, uchronić się przed efektem inflacji, a jednocześnie - nie ryzykujemy w przypadku takiego typu oszczędzania niemalże nic. Ryzyko bankructwa banku jest tak niskie, że nie powinniśmy się w ogóle tym przejmować. Na szczęście sytuacja finansowa w naszym kraju, choć nie cudowna, mogłaby być dużo gorsza. Możemy więc bez obaw zacząć się rozglądać za najlepszą dla nas lokatą, sprawdź oferty na sprawdzajbanki.com.

   Wybrać, ale jaką?

   Wybór lokaty, to tak naprawdę najbardziej kluczowy moment. na rynku jest naprawdę sporo rodzajów lokat, powinniśmy wobec tego przyjrzeć się im zanim podejmiemy decyzję. Nie każda jest bowiem dobra dla każdej kwoty, nie każda też jest przeznaczona dla każdego typu klienta. Przykładowo - lokata negocjowana to rodzaj lokaty, którą założyć może osoba dysponująca naprawdę dużą kwotą. Dla banku ktoś taki jest niesamowicie wartościowym klientem. Dlatego też warunki takiej lokaty są negocjowane - stąd jej nazwa. Mogą się w jej przypadku różnić - oprocentowanie, okres lokaty, a także inne warunki. Lokata overnight to z kolei rodzaj lokaty szczególnie przyjaznej przedsiębiorcom. W jej przypadku nasze pieniądze (a dokładnie pieniądze firmy - to, co w danym dniu jest powyżej jakiegoś, ustalonego przez nas i bank limitu) są inwestowane przez bank tylko na okres nocy - na przykład od 21, do 9 następnego dnia. Rano więc na konto firmy wpływa „zabrana” poprzedniego dnia kwota, powiększona o odpowiednią ilość odsetek. Dzięki temu firma nie musi zamrażać pieniędzy na długi okres - a tylko na noce. To może być naprawdę świetne rozwiązanie, które warto wziąć pod uwagę.

   Jak długo? Na ile procent?

   To jednak, na co powinniśmy uważać najbardziej, to okres trwania lokaty, oraz jej oprocentowanie. Im dłuższy okres - tym dłużej musimy „rozstać się” z naszymi pieniędzmi. Jeśli bowiem wcześniej zrezygnujemy z lokaty - stracimy ogromną część odsetek, co jest bardzo niekorzystne dla nas jako klientów. Uważać musimy też na to, by oprocentowanie było jak najwyższe - tym więcej pieniędzy uda się nam zaoszczędzić. Warto też przyjrzeć się rodzajom lokat takim, jak chociażby lokata progresywna. W jej wypadku możemy w każdej chwili wycofać włożone przez nas środki. Nie stracimy tego, co do tej pory zarobiliśmy. Oczywiście jest też minus takiej lokaty - oprocentowanie rośnie tutaj wraz z upływającym czasem, a więc jeśli wycofamy pieniądze na przykład po miesiącu czy dwóch - musimy liczyć się z tym, że wiele nie zarobimy. Na pewno jednak jest to lepsze wyjście, niż założenie lokaty długoterminowej i zerwanie jej po tak krótkim czasie. Wówczas stracilibyśmy niemal wszystkie odsetki.  

   Szczegóły wpisu

   Komentarze:
   (0)
   Tagi:
   Autor(ka):
   jakprzetrwac
   Czas publikacji:
   środa, 17 października 2018 13:26
 • środa, 29 sierpnia 2018
  • Po co bierzemy kredyty gotówkowe.

   Kredyt gotówkowy jest niczym innym jak formą pożyczki. Jest to zobowiązanie pieniężne jakie brane jest po coś. Kredytobiorca ma jakieś potrzeby, na które potrzebuje pieniędzy i nie ma innej możliwości na ich zdobycie jak ich pożyczenie. Kredyt gotówkowy to zobowiązanie jakie ma jedna strona wobec drugiej. Z jednej mamy osobę kredytobiorcy, który wnioskuje o ten kredyt, zaś z drugiej mamy osobę kredytodawcy, który udziela nam tego kredytu. Obowiązkiem kredytobiorcy jest wykorzystanie pieniędzy w sposób jaki został wskazany w umowie, a następnie zwrócenie ich kredytodawcy w całości w określonym terminie, wraz z naliczonymi do kredytu odsetkami i innymi kosztami jakie wiążą się z jego uruchomieniem. Obowiązkiem kredytodawcy jest przekazanie kredytobiorcy pożyczonych pieniędzy, kontrolowanie czy należycie zostały wykorzystane to znaczy, czy na cel jaki zawarto w umowie, jak również pilnowanie, aby kredytobiorca na czas ten kredyt zwrócił. Jednym z elementów jaki jest niezbędny podczas przyznawania kredytu gotówkowego jest umowa kredytowa jaka zawierana jest pomiędzy kredytobiorcą i kredytodawcą. W takiej umowie kredytowej zawarte są wszystkie informacje odnośnie kredytu. Są również wypisane prawa i obowiązki jakie ma każda ze stron umowy wobec siebie i warunki kredytowania. Umowa kredytowa jest bardzo ważnym elementem. Tworzy ją zawsze kredytodawca i to on ustala jej warunki, dlatego tak ważne jest aby kredytobiorcy przed podpisaniem umowy kredytowej dokładnie ją przeczytali razem z informacjami napisanymi drobnym druczkiem na dole strony umowy. Czasami takie nieprzeczytanie umowy może nas naprawdę sporo kosztować nie daj się nabrać na ukryte koszty dzięki portalowi NiskaRata.

   Powodów dla których ludzie zaciągają kredyty gotówkowe jest wiele. Nie zawsze można z wypłaty odłożyć kwotę pieniędzy jaka jest nam potrzebna i kupić coś czego potrzebujemy. Jednym z powodów brania takich kredytów jest remont mieszkania, często nieplanowany. Może zdarzyć się sytuacja, kiedy zalejemy mieszkanie i z dnia na dzień potrzebujemy określonej kwoty pieniędzy. Nie każdy ma odłożone oszczędności i z kąt w takiej sytuacji ma wziąć potrzebne mu pieniądze? Właśnie po to zostały wynalezione kredyty gotówkowe, aby pomóc ludziom w trudnych sytuacjach finansowych i aby również ci bez oszczędności mogli pozwolić sobie na kupno czegoś droższego na co nie dadzą rady nigdy odłożyć pieniędzy. Kredyt gotówkowy jest najszybszym sposobem na pozyskanie dodatkowej gotówki. Można przeznaczyć pieniądze na dowolny cel. Możemy wykonać remont w domu, kupić jakiś sprzęt, samochód, wyjechać na wakacje, czy też opłacić dziecku studia. Wiele osób bierze kredyty gotówkowe na zorganizowanie ślubu i wesela. Taka ceremonia wiąże się ze sporym wydatkiem i wiele osób może sobie pozwolić na huczne wesele tylko, kiedy zaciągną kredyt gotówkowy. Wymarzone wakacje również sporo kosztują. Nie jeden z nas może sobie na nie pozwolić tylko dzięki kredytowi. Można zaciągnąć kredyt, spłacać go cały rok i cieszyć się urokiem wymarzonych wakacji.

   Szczegóły wpisu

   Komentarze:
   (0)
   Tagi:
   Autor(ka):
   jakprzetrwac
   Czas publikacji:
   środa, 29 sierpnia 2018 13:52
 • piątek, 29 czerwca 2018
  • Kredyty gotówkowe jak to z nimi jest czy są godne uwagi.

   Kredyt gotówkowy to bardzo wygodne rozwiązanie, w sam raz dla osób, które preferują wygodne metody finansowe. Kiedy jest potrzeba szybkiej gotówki zawsze można skontaktować się z bankiem i zapoznać z ofertą. Właśnie, najważniejsza jest wiedza, kiedy chodzi o pieniądze, bo gdy informacja to i ogromne prawdopodobieństwo zadowolenia. Osoba, która decyduje się na taki krok, pobiera środki staje się kredytobiorcą, zatem ma zobowiązania, kiedy nie kieruje się umową, wtedy trzeba liczyć się z przykrymi konsekwencjami. Jest kilka propozycji kredytów czyli każdy na pewno znajdzie coś dla siebie, wedle życzenia. Osoba zainteresowana powinna umiejętnie dopasować do siebie ofertę, bo przecież tu najważniejsza jest satysfakcja. Źródeł informacji jest tak wiele, więc nic nie stoi na przeszkodzie, aby rzeczywiście poszerzyć swoją wiedzę. Kredyt gotówkowy tak naprawdę zależy od zaangażowania klienta, jeśli jest duże to i gwarancja sukcesu, wskazówki jak uzyskać znajdziesz na http://www.fast-money.com.pl/.

   Kredyt gotówkowy na dowolny cel jest popularny, korzysta z tej metody finansowej coraz więcej osób, budzi zaufanie poprzez liczną frekwencję zadowolonych klientów. Już sama nazwa mocno zaskakuje, ale jest to jak najbardziej zgodne z prawdą. Pieniądze, które uda się zdobyć można na wszystko zagospodarować, to już zależy od indywidualnej decyzji osoby zainteresowanej. najważniejsze w tym wszystkim jest to, że niezbędne jest zaprezentowanie swojej wiarygodności. Zatem weksel in blanco, poręczenie osób trzecich i zaświadczenie o ubezpieczeniu to podstawa. Senior też może śmiało korzystać z tego rozwiązania, tylko ochrona przedstawia się inaczej, mianowicie potrzebny jest ostatni wycinek emerytury albo renty jak też zaświadczenie z ZUS, w ten ot sposób bank ma podstawę obliczenia dokładnej kwoty. Finanse można wydać na wszystko, nie ma jakiejś ukrytej listy życzeń, wybór to indywidualność. Może to być inwestycja we własny dom jak również rozrywkę, klient ma ostatnie słowo. Ciekawą propozycją jest bez wątpienia karta kredytowa, jej utrzymanie nie jest obciążające, ponieważ koszta roczne są niskie. Zabezpieczeniem jest odgórny limit dzienny, dzięki czemu osoba, która nie zawsze świadomie podejmuje decyzje, co do wydawania pieniędzy jest w pełni bezpieczna. Ostatnią propozycją godną uwagi jest kredyt na rachunek bieżący, to po prostu skorzystanie z istniejącego już konta, czyli przede wszystkim oszczędność czasu, a dziś jest to bardzo ważny punkt. Bank dla własnej ochrony sprawdza historię podanego przez klienta konta, gdy wszystko jest w porządku śmiało można czekać na gotówkę.

   Szczegóły wpisu

   Komentarze:
   (0)
   Tagi:
   Autor(ka):
   jakprzetrwac
   Czas publikacji:
   piątek, 29 czerwca 2018 13:02
 • wtorek, 10 kwietnia 2018
  • Lokaty krótkoterminowe.

   Lokata Internetowa w Plus Banku ma oprocentowanie nominalne w wysokości 1,30% w skali roku. Jest to lokata zakładana na1 miesiąc w przypadku której kwota minimalna wynosi 1000 złotych. Brak jest dodatkowych warunków jakie trzeba spełnić, aby móc założyć w Plus Banku lokatę. Standardowa Lokata Terminowa w Raiffeisen Polbanku również jest lokatą z minimalną ilością formalności jakim trzeba sprostać. Jej oprocentowanie w skali roku wynosi 1,20%. Nie jest ono wysokie, ale i tak warto założyć lokatę, gdyż chroni ona nasze oszczędności przed wpływem inflacji. Jest to depozyt jaki założymy na 2 miesiące dysponując kwotą od 3000 złotych. Dzięki lokatom możemy powiększać swoje oszczędności i je chronić. Lokaty uznawane są za najbardziej bezpieczne produkty bankowe pozwalające na oszczędzanie, natomiast kredyty-gotowkowe.portalbankowy.info to najlepsza opcja na pożyczanie pieniędzy.

   Oferty lokat krótkoterminowych.

   Lokaty krótkoterminowe to lokaty zakładane zazwyczaj na okres do pół roku. Są to lokaty cieszące się największą popularnością. Wielu klientów ceni sobie takie lokaty, przede wszystkim ze względu na krótki okres ich trwania. Bardzo szybko mamy pełny dostęp do naszych oszczędności. Lokata zakładana przez Plusbank24 w Plus Banku jest ofertą lokaty z oprocentowaniem nominalnym wynoszącym 1,40% w skali roku. Jest to lokata jaką można założyć na okres jednego miesiąca. Kwota minimalna potrzebna do uruchomienia lokaty wynosi 1 000 złotych. Jest to lokata jaką trzeba założyć za pośrednictwem bankowości mobilnej lub przez Plusbank24. Nest Lokata z kontem to jedna z ciekawszych propozycji jakie przygotował Nest Bank. Oprocentowanie na tej lokacie na jakie możemy liczyć jest równe 1,30% w skali roku. Takie oprocentowanie można uzyskać tylko wtedy, kiedy jesteśmy klientem banku, dlatego też warto przed otwarciem lokaty założyć zupełnie darmowe konto w Nest Banku. Decydując się na założenie lokaty bez konta, oprocentowanie będzie niższe i równe 1,1% w skali roku. Jest to lokata zakładana na 1 miesiąc lub na 2 miesiące. Zakres kwot na tej lokacie wynosi od 1000 złotych do maksymalnie 2 mln złotych. Zakres kwot jakie można wpłacić na tą lokatę jest bardzo duży, dzięki czemu bardzo duża grupa klientów może z takiej oferty skorzystać.

   Ciekawe oferty lokat krótkoterminowych.

   https://www.kredyty-gotowkowe.portalbankowy.info

   Szczegóły wpisu

   Komentarze:
   (0)
   Tagi:
   Autor(ka):
   jakprzetrwac
   Czas publikacji:
   wtorek, 10 kwietnia 2018 09:36
 • piątek, 16 lutego 2018
  • Jak używać lokat bankowych w długoterminowej strategii inwestycyjnej?

   Tworzenie długoterminowej, maksymalnie spójnej strategii inwestycyjnej to bardzo korzystna perspektywa, szczególnie przy panującym kryzysie struktury demograficznej. Niskie emerytury, a także niepewność odnośnie przyszłości Zakładu Ubezpieczeń Społecznych wymusza na inwestorach indywidualnych, czy po prostu świadomych ludziach zabezpieczenie własnych interesów w alternatywny, czasami ryzykowny sposób. W artykule zobaczysz, jaką rolę lokata bankowa pełni w długoterminowych strategiach pomnażania kapitału. Ocenisz również lepiej własne podejście do podejmowania ryzyka na rynku kapitałowym, porady zawarte w artykule powstały przy pomocy serwisu http://www.moja-skarbonka.pl.

   Od czego zależy efektywność długoterminowej strategii inwestycyjnej?

   Strategia inwestycyjna powinna zakładać przede wszystkim rodzaj instrumentów, w które lokujesz kapitał. To głównie lokaty bankowe, obligacje korporacyjne i skarbu państwa, akcje spółek dywidendowych, czy standardowe papiery wartościowe z możliwością nieograniczonego obrotu, instrumenty pochodne (maksymalnie ryzykowne). Można mieć spore wątpliwości, czy lokata bankowa to faktycznie narzędzie inwestycyjne. De facto to instrument typowo oszczędnościowy służący pierwotnie do zabezpieczania zgromadzonego kapitału przed inflacją. Niestety nie każda lokata chroni przed inflacją. Musisz na bieżąco oceniać oprocentowanie nominalne w odniesieniu do faktycznego wskaźnika inflacji i podatku od zysków kapitałowych (19% w Polsce).

   Potencjał dywersyfikacji oszczędności

   Dywersyfikacja kapitału to ważne założenie w każdej strategii inwestycyjnej, szczególnie długoterminowej. Dywersyfikacja polega na tym, że nie wkładasz wszystkich pieniędzy do jednego instrumentu, ale część odkładasz na lokatę, część lokujesz w akcje spółek dywidendowych i skupiasz się na stałym obrocie wraz z rozwojem cyklu koniunkturalnego, a ostatecznie korzystasz z bardzo ryzykownych, wręcz spekulacyjnych narzędzi. Dobra strategia inwestycyjna musi obejmować lokaty bankowe z prostego powodu. Nie zawsze jest możliwość podjęcia optymalnej decyzji na rynku kapitałowym. Wahania na giełdzie to fakt, ale w niektórych momentach cyklu koniunkturalnego wytypowanie efektywnej spółki jest niezwykle trudne. Lokata bankowa umożliwia obserwację rynku z bezpiecznego punktu przy jednoczesnym generowaniu stabilnych stóp zwrotu. Realne zyski z lokaty bankowej to w 2018 roku mniej więcej 1% po odjęciu podatku i kwestii inflacyjnych. 1% rocznie od sporego kapitału to jednak opcja godna uwagi. Przy połączeniu z akcjami spółek dywidendowych możesz otrzymać zwrot na poziomie 4 – 5 % rocznie. Pamiętaj ponadto, że przy naprawdę sporym kapitale, np. od poziomu 100 000 złotych otrzymujesz negocjowane stawki lokat. To standardowy zapis w regulaminach banków detalicznych. Wystarczy sprawdzić, ile pieniędzy potrzebujesz, aby wejść na lepszy poziom oprocentowania.

   Lokata bankowa to ostateczne bezpieczeństwo

   Po spełnieniu powyższych warunków inwestycyjnych w końcu będziesz chciał wyjść z kapitałem do bezpiecznych narzędzi. Wtedy doświadczenie w optymalizacji lokat bankowych przyda się najbardziej. Oczywiście najlepiej zakładać lokaty bankowe na kilka lat ze względu na wyższe oprocentowanie nominalne. Przy wysokich stopach procentowych w gospodarce lokaty bankowe automatycznie zyskują zainteresowanie inwestorów indywidualnych. Wskazane zasady zastosujesz bardzo szybko. Poza tym pamiętaj, że wiele banków detalicznych to wiele promocji na lokaty dla nowych klientów. Takie lokaty charakteryzują się znacznie korzystniejszym oprocentowaniem niż standardowe. Co myślisz o budowaniu długoterminowej strategii inwestycyjnej z uwzględnieniem lokat bankowych?

   Szczegóły wpisu

   Komentarze:
   (0)
   Tagi:
   Autor(ka):
   jakprzetrwac
   Czas publikacji:
   piątek, 16 lutego 2018 10:33
 • czwartek, 30 listopada 2017
  • Kredyt na kwotę 50 tys. złotych na okres 60 miesięcy.

   Kredyt gotówkowy w Banku BGŻ BNP Paribas.

   Sprawdźmy jaki kredyt na kwotę 50 tysięcy złotych, z okresem kredytowania wynoszącym 60 miesięcy cieszy się największą popularnością wśród kredytobiorców. Okazuje się, że najlepszą ofertą jest kredyt gotówkowy w Banku BGŻ BNP Paribas. Jest to oferta promocyjna. Oprocentowanie nominalne wynosi 4,99%. Jest to kredyt, który oprocentowany jest według stałej stopy procentowej, ale samo oprocentowanie zależy od tego jaka jest kwota kredytu, na ile miesięcy kredytobiorca rozłożył spłatę zobowiązania, a także jakim jest klientem w ocenie banku. Prowizja jaką bank nalicza za udzielenie kredytu jest bardzo mała w porównaniu do innych ofert innych banków i wynosi 1,50%. Bank może nie naliczyć w ogóle prowizji za przyznanie kredytu, zaś maksymalna jej wartość nie przekracza 7%. RRSO jest dosyć niskie i utrzymuje się na poziomie 5,76%. Ubezpieczenie tego zobowiązania jest wymagane od kredytobiorcy i doliczane jest jednorazowo do kwoty kredytu. Dla naszego kredytu na kwotę 50 tysięcy złotych z okresem kredytowania wynoszącym 60 miesięcy każda rata będzie po 957,48złote. Suma odsetek w okresie kredytowania jaką spłacimy to suma 6699złotych. Całkowicie do spłaty przyjdzie nam łącznie kwota 57 448,96złotych, o kredycie przeczytasz także na http://przyjaznebanki.net/.

   Pożyczka gotówkowa w Banku Citi Handlowym

   Pożyczka gotówkowa jaką oferuje nam Bank Citi Handlowy to oferta online skierowana do nowych klientów banku. Wybierając tą ofertę możemy liczyć na oprocentowanie nominalne rzędu 4,99% w skali roku. Pożyczka gotówkowa w Banku Citi Handlowym oprocentowania jest według zmiennej stopy procentowej i może być ono uzależnione od kwoty kredytu, okresu spłaty, jak też i od tego jaka jest zdolność kredytowa kredytobiorcy. Prowizja za udzielenie nam kredytu jaką naliczy bank stanowi 5,00% kwoty kredytu jaka została nam przyznana. Maksymalna wysokość prowizji wynosi 11%. Dla naszego kredytu tytułem prowizji zapłacimy 2500 złotych. Bank od kwoty 50 tysięcy złotych na okres 60 miesięcy, wyliczy nam raty miesięczne po 990,50złotych. RRSO przyjmuje wartość 7,36%. Całkowicie do spłaty będziemy mieć kwotę 59 429,96złotych. Ubezpieczenie do kredytu nie jest obowiązkowe. Jeżeli klient jednak się na nie zdecyduje ma do wyboru cztery różne pakiety. Pierwszy z pakietów, pakiet standard to koszt ubezpieczenia 1,6% kwoty kredytu netto, drugi z pakietów, pakiet plus to koszt ubezpieczenia to 3,2% kwoty kredytu netto, pakiet trzeci PREMIUM stanowi 4,1% kwoty kredytu netto. Tytułem odsetek od naszego kredytu zapłacimy łącznie 6930złotych.

   http://przyjaznebanki.net/http://przyjaznebanki.net/http://przyjaznebanki.net/

   Szczegóły wpisu

   Komentarze:
   (0)
   Tagi:
   Autor(ka):
   jakprzetrwac
   Czas publikacji:
   czwartek, 30 listopada 2017 11:09
 • piątek, 13 października 2017
  • Kredyt gotówkowy a zaświadczenie o dochodach?

   Zaświadczenie o dochodach- jest to dokument potwierdzający iż przeciętny Kowalski pracuje i otrzymuje za każdy miesiąc wypłatę. Każdy z banków będzie po dowodzie tożsamości pytać o zaświadczenie o dochodach które będzie potrzebne dla przeprowadzenie dla przedstawiciela banku aby udzielić nam kredytu. Takie zaświadczenie można tylko uzyskać pracując i za swoją pracę ubiegać się o wypłatę od swojego pracodawcy. Każdy pracodawca ma obowiązek na prośbę swojego pracownika na wydanie takiego zaświadczenia. Jeżeli zwykły człowiek pracujący będzie potrzebował wziąć kredyt bez takiego zaświadczenie nie dostanie, ponieważ dla banku będzie osobą która nie będzie mogła spłacić kredyty który udzieli mu przedstawiciel. Dochodzi do wywiadu o płynność finansową która spowoduje spłatę takiego kredytu. Jeżeli przedstawimy dla banku takie zaświadczenie o dochodach stajemy się wiarygodnym klientem,iż będziemy wstanie spłacać kredyt który nam bank udzieli.

   Płynność finansowa- jest to zdolność przeciętnego człowieka do spłat należności dla poszczególnych wierzycieli chodzi tu o bank, w którym wzięliśmy kredyt. Właśnie ta płynność finansowa dla banku jest najważniejsza czyli czy będziemy w stanie spłacać raty wobec banku za kredyt. Mówiąc krótko płynność finansowa a zaświadczenie o dochodach jest podstawą do udzielenia nam kredytu przez bank. Każdy zwykły obywatel jeśli to przedstawi będzie mógł dostać kredyt i go spożytkować na dowolny cel.

   Kredyt jest udzielany na dowolny cel dla klienta ale jeżeli nie spełniamy wymagań wobec banku możemy się pożegnać z kredytem. Trzeba się liczyć z tym iż bank jest placówką w której możemy to załatwić ale my musimy też jakieś dokumenty przedstawić dla banku aby nam udzielił kredytu. Kredyt jest produktem dla banku który jest dla osób którzy mają kłopoty finansowe i nie mają możliwości poradzenia się w trudnej chwili, więc przeciętni zjadacze chleba też powinni iż na tak zwaną gębę nikt nam nic nie da i nie powinniśmy się łudzić że dostaniemy kredyt.

   Kredyt jeżeli można powiedzieć dla innych jest to ucieczka do ostatniego ratunku, człowiek który nie ma pieniędzy właśnie bierze kredyt. Powinien przed taką transakcją z bankiem posiadać wiedzę iż są zasady których się nie da obejść więc zaświadczenie jest ważne dla banku i też powinno dla nas samych, jeżeli chcemy wziąć kredyt, wejdź i sprawdź sam dzięki portalowi http://www.nawigacjafinansowa.pl/.

   Szczegóły wpisu

   Komentarze:
   (0)
   Tagi:
   Autor(ka):
   jakprzetrwac
   Czas publikacji:
   piątek, 13 października 2017 10:27
 • poniedziałek, 24 lipca 2017
  • O pułapce pożyczkowej

   Jeśli kiedykolwiek brakowało Ci środków pieniężnych i czekałeś na kolejną wypłatę, możesz być skłonny do skorzystania z wielu firm oferujących wypłaty pożyczki. Ale czy są warte ryzyka?

   Wypłatą pożyczki jest pożyczka wydana na pokrycie kosztów do następnego dnia wypłaty, stąd nazwa. Firmy, które to oferują dają do dyspozycji usługi szybkie i łatwe, tworząc wizerunek idealnego sposobu na to, aby uzyskać zaliczkę na płace, a jednocześnie starannie odciągać uwagę od potencjalnych pułapek i zagrożeń związanych z taką transakcją. Pożyczka ta pozwala pożyczyć pewną sumę, a następnie ją zapłacić, z określoną opłatą dodaną do tego, gdy otrzymujesz wynagrodzenie. Opłata pobierana jest w formie odsetek i jako taka kwota rośnie, im więcej bierzesz pożyczek. Oczywiście, inną poważną wadą jest to, że również musisz dysponować dobrze pożyczką i czasem.

   Firmy oferujące pożyczki lubią nalegać, ale to nie jest problem - przecież tylko pożyczasz pieniądze na tydzień lub - dopóki nie zapłacisz. Ale dla wielu niefortunnych kredytobiorców sytuacja rozwija się w inny i znacznie mniej przyjemny sposób.

   Wielu ludzi, którzy skończą w scenariuszu, w którym rozpaczliwie potrzebują pieniędzy, nie myślą zbyt wiele o przyszłości, twierdząc, że mogą przekroczyć ten pułap, kiedy do niego dojdą. Ale po odłożeniu tego do następnej zapłaty, aby spłacić pożyczkę, najprawdopodobniej pozostaniesz z taką samą sytuacją pod koniec miesiąca - co prowadzi do tego, co często określa się mianem pułapki pożyczki pożyczkowej lub cyklem wypłaty pożyczki.

   Pułapka wypłaty pożyczki powstaje, gdy kończy się na uzależnieniu od tego rodzaju pożyczek, aby móc zapłacić kolejną. Możesz na przykład zacząć od kredytu w wysokości 200 złotych, co ma utrzymać cię do czasu zapłaty. Kiedy nadejdzie dzień wypłaty, możesz spodziewać się, że zapłacisz 50 złotych za to- więc masz do spłaty 250 złotem przed kolejnym miesiącem. Jeśli wydatki są racjonalnie spójne, oznacza to, że za niedługo znajdziesz się w pułapce pożyczkowej. Ale pożyczka w wysokości 250 złotych, której potrzebujesz, wzrasta do ponad 300 złotych, gdy dodasz odsetki - co w następnym miesiącu daje Ci jeszcze mniej gotówki. Może to brzmi śmieszne, ale finanse wielkich ludzi kończą się na uwięzieniu w tej stałej spirali ze względu na wypłaty pożyczki.

   Co dalej?

   Oczywiście, to prawie nieuchronnie prowadzi do ostatecznej sytuacji, gdy kwota należna do pożyczkodawcy przekracza miesięczne wynagrodzenie, i musisz poprosić o odroczenie spłaty. To wtedy, gdy przyniesie wysoką stopę procentową - przy typowej stawce pożyczka w wysokości 200 złotych zgromadziłaby ponad 4000 złotych odsetek w ciągu roku. Z tego można zobaczyć, jak wiele osób kończy w tragicznych sytuacjach finansowych tylko po to, aby pożyczyć trochę zapasowej gotówki.

   Możesz zapytać, w jaki sposób możesz tego uniknąć, czy kredyt wypłaty pożyczki jest zawsze wart ryzyku. Firmy wypłacające pożyczki gotówkowej twierdzą, że odpowiedzialni kredytobiorcy po prostu wykorzystują te usługi w nagłych wypadkach, a nie używaj ich do pokrycia codziennych wydatków, aby nie musieć korzystać z drogich szybkich pożyczek może lepiej reguralnie odkładać i zarabiać - http://www.lokatanajuz.pl/? Te pytanie zostawiam Wam, odpowiedzi szukajcie w linkowanej stronie.

   Szczegóły wpisu

   Komentarze:
   (0)
   Tagi:
   Autor(ka):
   jakprzetrwac
   Czas publikacji:
   poniedziałek, 24 lipca 2017 09:47

Tagi

Kanał informacyjny